Pronájmy

Pronajměte si Vozovnu. Na firemní, kulturní i soukromé akce

Dva sály, prostorné foyer a kavárna se zahrádkou. Naše prostory si můžete pronajmout a uspořádat zde akce podle svých představ. Pokud máte zájem o občerstvení, kavárna vám může zajistit jídlo i nápoje dle vašich přání. Stačí se ozvat a dohodnout se s námi na detailech. Můžeme vás předem po Vozovně provést a vše vám ukázat. Ceny pronájmů se odvíjí podle délky a typu akce.

KC Vozovna je moderně zrekonstruované centrum na pražském Žižkově kousíček od tramvajových zastávek Vozovna Žižkov a Strážní. Jeho dispozice umožňuje uspořádat uzavřené akce v jednotlivých sálech stejně jako větší veřejná setkání v celém prostoru centra. Rádi u nás uvidíme společenské, kulturní, vzdělávací nebo pracovní události. Vozovna nabízí čistý design bez rušivých prvků, takže je vhodná pro širokou škálu akcí.

Prohlédněte si fotografie našich prostor. 

HLAVNÍ SÁL

Náš největší prostor je vhodný pro pořádání divadelních, tanečních a hudebních vystoupení, poslouží ale také jako konferenční sál pro 66 až 100 osob. Prostor sálu rozděluje mobilní zástěna, která umožňuje menší či větší variantu uspořádání.

Menší varianta – 66 osob (při divadelním uspořádání)  –  60 m2

Větší varianta – 100 osob (při divadelním uspořádání) – 85 m2

Akce, které zde snadno uspořádáte: konference, semináře, školení, přednášky, prezentace, workshopy, narozeninové oslavy, cvičení,  komorní a jazzové koncerty, projekce a další

Zajistíme dle dohody:

  • dataprojektor full HD, plátno,
  • ozvučení – LAN + wi-fi (350/30MBs), 2x mikrofon ruční, stojany na mikrofony,
  • 1x mikrofon head set, mix pult, potřebná kabeláž, notebook.​
  • osvětlení – zářivky, bodovky, reflektory
  • wifi
  • flipchart

DĚTSKÝ KOUTEK

Uspořádejte u nás dětskou narozeninovou oslavu, nebo zajistěte návštěvníkům své akce, aby si jejich děti měly kde hrát. Náš dětský koutek je veliký 25 m2 a naplnili jsme ho hračkami pro děti od dvou do sedmi let. Můžete v něm uspořádat také hodiny cvičení pro menší skupinky dětí. Na pánských i dámských toaletách máme k dispozici přebalovací pulty.

FOYER

Naše foyer o velikosti 52 m2 je ideální pro debatní či besední akce, prezentace nebo klidnější kavárenská setkání. Jeho funkční dominantou jsou velké dřevěné schody, které lze využít jako auditorium. Foyer je ozvučeno, k dispozici jsou i plátno s dataprojektorem.

KAVÁRNA

Kulturní centrum nemůže fungovat bez kavárny. Máme jednu krásnou s prosklenými stěnami a zahrádkou. Můžete si pronajmout vnitřní prostor, v jarních a letních měsících i ten venkovní. Velikost kavárny bez terasy je 40 m2.

PARKOVÁNÍ

K dispozici máme také dvě parkovací místa, která jsou pro naše klienty zdarma.  V okolí jsou bílé zóny za 40 nebo 10 Kč/hod.

Kontakt:

Karel Kratochvíl, karel.kratochvil@zatrojku.cz, 777 177 508