Pronájmy

Pronajměte si Vozovnu. Na firemní, kulturní i soukromé akce

Multifunkční sál, prostorné foyer a kavárna se zahrádkou. Naše prostory si můžete pronajmout a uspořádat zde akce podle svých představ. Pokud máte zájem o občerstvení, kavárna vám může zajistit jídlo i nápoje dle vašich přání. Stačí se ozvat a dohodnout se s námi na detailech. Můžeme vás předem po Vozovně provést a vše vám ukázat. Ceny pronájmů se odvíjí podle délky a typu akce.

Typ akce1 hodina5–8 hodincelý den
Komerční sektor – firmy, vzdělávací agentury…1440 Kč7200 Kč13000 Kč
Neziskový sektor, zájmová sdružení, školy…960 Kč4800 Kč9000 Kč

KC Vozovna je moderně zrekonstruované centrum na pražském Žižkově kousek od tramvajových zastávek Vozovna Žižkov a Strážní. Jeho dispozice umožňuje uspořádat uzavřenou akci v sále nebo větší veřejná setkání v celém prostoru centra. Rádi u nás uvidíme společenské, kulturní, vzdělávací nebo pracovní události. Vozovna nabízí čistý design bez rušivých prvků, takže je vhodná pro širokou škálu akcí.

Prohlédněte si fotografie našich prostor. 

SÁL

Náš prostor je vhodný pro pořádání divadelních, tanečních a hudebních vystoupení, poslouží ale také jako konferenční sál až pro 100 osob. Prostor sálu rozděluje mobilní zástěna, která umožňuje menší či větší variantu uspořádání.

Kapacita sálu – 100 osob (při divadelním uspořádání) – 85 m2

Akce, které zde snadno uspořádáte: konference, semináře, školení, přednášky, prezentace, workshopy, narozeninové oslavy, cvičení, komorní a jazzové koncerty, projekce a další.

Zajistíme dle dohody:

  • dataprojektor full HD, plátno,
  • ozvučení – LAN + wi-fi (350/30MBs), 2x mikrofon ruční, stojany na mikrofony,
  • 1x mikrofon head set, mix pult, potřebná kabeláž, notebook.​
  • osvětlení – zářivky, bodovky, reflektory
  • wifi
  • flipchart

FOYER

Naše foyer o velikosti 52 m2 je ideální pro debatní či besední akce, prezentace nebo klidnější kavárenská setkání. Jeho funkční dominantou jsou velké dřevěné schody, které lze využít jako auditorium. Foyer je ozvučeno, k dispozici jsou i plátno s dataprojektorem.

KAVÁRNA

Kulturní centrum nemůže fungovat bez kavárny. Máme jednu krásnou s prosklenými stěnami a zahrádkou. Můžete si pronajmout vnitřní prostor, v jarních a letních měsících i ten venkovní. Velikost kavárny bez terasy je 40 m2.

REFERENCE

„Příjemné prostory, milá a ochotná obsluha a jako bonus v horkém letním dni – chládek. Rádi opět využijeme.“ Rail Cargo Carrier – Czech Republic, s. r. o.

„Letos jsme využili komunitního centra Vozovna k slavnostnímu předávání certifikátů absolventům ročního kurzu češtiny. Byli jsme nadšení z prostor, které jsou cenově dostupné a jako dělané na organizaci takové události. Určitě jsou skvěle využitelné i pro divadlo, prezentace, workshopy a jiné aktivity. Rychlá a efektivní domluva, perfektní organizace při přípravě prostor a sympatické prostředí v blízkosti dopravního spojení.“ META, o. p. s.