O nás

Pro rodiče. Pro děti. Pro babičky. Pro dědečky. Pro všechny.

Vozovna je mezigenerační centrum, které pořádá kulturní, společenské i vzdělávací akce. Sídlíme v nově zrekonstruovaných bezbariérových prostorech kousek od tramvajové zastávky Vozovna Žižkov. Najdete u nás kavárnu, dva sály, dětský koutek a foyer pro různé události. Pobočku u nás otevřela i Městská knihovna v Praze, která se podílí na přípravě programu.

Na co se u nás můžete těšit?

Každý měsíc zveřejňujeme program. Akce pořádáme po celý rok s výjimkou prázdninových měsíců. Místní kavárna má ale otevřeno stále a dá se v ní posedět jak uvnitř, tak venku. Spolupracujeme i s mateřskými a základními školami, pro které organizujeme kulturní události (divadelní představení, workshopy a výtvarné dílny).

Můžete se ale u nás stavit jen tak, sednout si do foyer a číst si knihu z knihovny, nebo se připojit na naši WiFi.

Těšíme se na všechny návštěvníky!

Kdy máme otevřeno?

Vzhledem k aktuální situaci je Kulturní centrum Vozovna uzavřeno, včetně kavárny i dětského koutku. Až to PES dovolí, bude opět otevřeno od pondělí do pátku od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 15:00 do 18:00.

Vozovnu provozuje příspěvková organizace Za Trojku, kterou zřizuje Městská část Praha 3. Část akcí pořádá Odbor vnější komunikace a kultury Městské části Praha 3.

Navštívit můžete také naše sesterské centrum Atrium na Žižkově.

 

Ke stažení

Provozní řád 

Obchodní podmínky

Pravidla nakládání s osobními údaji a souhlas se zpracováním osobních údajů

GDPR pověřenec