Jak na zerowaste s dětmi se Zerowasters

Pondělí | 11.03.2024 | 18:00

Dostát zero waste domácnosti s dětmi vyžaduje vyšší stupeň odhodlání, už to není jen na odpovědnosti jednoho. Jak to všechno skloubit, aby vám nepraskla hlava, ani jste se neuštvali k smrti? Jednoduše. Zvolíte si priority a jdete vlastní cestou. V této interaktivní přednášce ze série Pomalu snadno a rychle v KC VOZOVNA vás pomůžeme nasměrovat.  
  
Odnesete si Váš jedinečný návod, jak zvládnout život bez odpadu s celou rodinou, tipy jak vtáhnout do zero waste i ostatní členy domácnosti a přehled oblastí, kde děti zero waste uvítají.    
 
Bude to neformální setkání, během kterého si řekneme nejen základy a důvody k zero waste životu, ale taky si ukážeme pomůcky do domácnosti a pro rodiny s dětmi a podělíme se s vámi o naše prověřené tipy, úskalí a možné cesty. Tématy budou například kosmetika, drogerie, nahrazení jednorázových věcí, chemie plastů, nebo kompostování.   
  
Interaktivní přednáška je vhodná pro ty, kteří hledají odborné informace, hledají odpovědi a souvislosti a mají obavy z představy zero waste rodinného života – ty se po tomto večeru rozplynou! 
 
Přednášku pořádáme ve spolupráci se Zerowasters – organizací šířící osvětu a inspiraci o zero waste životě. Vzdělává o předcházení vzniku odpadu a organizuje kurzy, kde předává své znalosti a zkušenosti. Propaguje vědomý a radostný život bez zbytečného odpadu. 

→ 120 Kč → 90 min → pořádá KC Vozovna ve spolupráci se Zerowasters

Vstupenky