Kočárkino: Tenkrát podruhé

Středa | 08.09.2021 | 10:00

👶 Zaparkujte kočárek v kině a užijte si film bez toho, abyste sháněli hlídání. Ve spolupráci s kinem Aero promítáme ve Vozovně každou středu od 10.00 dospělácké filmy pro diváky s kočárky.

🤫 Projekce probíhají ve ztemnělém, nikoli zhasnutém sále, zvuková hladina je přizpůsobena spícím ouškům. Připraveny jsou přebalovací pulty, počítá se s krmením během promítání a plněním dalších rodičovských povinností.

🎦 Tenkrát podruhé
Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky.
Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Ta s pomocí filmových kulis a herců dokáže zinscenovat jakoukoli epochu a zprostředkovat svým klientům setkání se slavnými osobnostmi dějin dle jejich přání. Zatímco jiní zákazníci se chtějí podívat na dvůr Ludvíka XVI. či povečeřet s Hitlerem, Victor touží vrátit se do nespoutaných sedmdesátých let, a ještě jednou prožít první rande se svou ženou – dobu, kdy v něm dokázala vidět víc než jen nudného páprdu v pruhovaném pyžamu. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Kočárkovné 80 Kč. Pro aktuality sledujte facebookovou událost projekce.

Vstupenky