O nás

Kulturní centrum Vozovna je otevřené od pondělí do pátku od 11:00 do 19:00 a v sobotu od 15:00 do 18:00. V průběhu dne je otevřena velká dětská herna, klub a kavárna, v letních měsících i se zahrádkou. Kromě toho se tu dějí různé zajímavé kulturní akce pro malé i velké.

Přijít můžete na divadlo, koncerty, kreativní dílny, autorská čtení, filmy, výstavy a mnoho dalších zajímavých akcí. Stačí sledovat program nebo se přihlásit k odběru novinek a program Vám bude pravidelně chodit e-mailem.

Některé akce jsou za neveliké vstupné, některé zdarma. Akce zdarma ve Vozovně pořádá Odbor kultury městské části Praha 3 nebo Městská knihovna. Zpoplatněné akce pořádá Za Trojku, příspěvková organizace.

Vozovnu je možné si také pronajmout na různé typy akcí od dětských oslav po semináře a setkání.

Provoz kulturního centra se řídí provozním řádem a obchodními podmínkami.

Více na stránce Pronájem.

Těšíme se na vás!

 

Dokumenty

Pravidla nakládání s osobními údaji a souhlas se zpracováním osobních údajů

GDPR pověřenec

 

Pronájem

Jste nezisková organizace, zájmové sdružení/organizace, škola?
Nabízíme prostor pro vaše jednání, výroční schůze, přednášky, cvičení,….

Jste firma, vzdělávací agentura?
Nabízíme prostor pro vaše formální i neformální setkání, školení, semináře, výukové programy,….

Jste rodič, oslavenec, cestovatel?
Nabízíme prostor pro vaši oslavu, přednášku, dětskou narozeninovou párty,….

Náš sál je uzpůsoben k různým druhům produkce. V jeho hlavní části je umístěné pódium, závěsný dataprojektor a plátno. Sál je ozvučen a je samozřejmostí, že si u nás lze zapůjčit další potřebnou techniku (mikrofony, notebook,….). V sále je denní světlo, ale dá se i zatemnit.

Velikost sálu je 85 m2 a lze jej přepažit a vytvořit tak dva opticky oddělené prostory 60 m2 a 25 m2. Při divadelním uspořádání tak pojme až 90 osob. Kromě sálu samotného dotváří prostor předsálí tzv. klub a naše kavárna.

V době „programového klidu“ (tedy, když neprobíhá žádný program), máme z menší části sálu vytvořený dětský koutek, který může být príma základem pro dětskou oslavu. Naopak pro akce větších rozměrů můžeme sály propojit a otevřít všechny dveře do klubu. Vznikne tak členitý prostor ideální na neformální debatu či společenskou akci. Pro ryze pracovní setkání můžeme uspořádat sál se stoly. V celém prostoru se lze připojit k wi-fi.

Pro všechny druhy akcí lze využít naši kavárnu a to jak v rámci jejího běžného provozu, tak i na konkrétní objednávku. Zajistíme i obsáhlejší catering.

Pokud jsme se trefili do vašich potřeb a požadavků, kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme s organizací vaší akce.

Kontaktujte nás